

Світильник трековий під лампу E27 Telescope NT 1730, MSK Electric
827 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615290
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник трековий під лампу Е27 Telescope NT 1730, MSK Electric
Трековий світильник в стилі лофт у вигляді циліндра представляє собою плафон циліндричної форми з патроном під лампу Е27 та кріпленням на рейку (шинопровід). Довжина трубки, на якій розташований плафон, становить 300 мм. У комплекті лампа не йде, але ви можете придбати її у нас на сайті.
Ключові переваги
- Легкість в установці та переміщенні завдяки механізму кріплення на шинопровід.
- Можливість створення різних конструкцій за допомогою кутових та прямих з'єднань для рейок.
- Сучасний дизайн в стилі лофт.
- Підходить для використання з лампами типу "куля" діаметром 45 мм.
Характеристики
- Тип світильника: Світильник трековий.
- Тип цоколя: E27.
- Код товару: NT 1730.
- Довжина кріпильної трубки: 300 мм.
- Кількість джерел світла: 1.
- Матеріал каркасу: метал.
- Ширина плафона: 50 мм.
- Довжина плафона: 170 мм.
- Напруга мережі: 220~240 В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина кріпильної трубки | 300ммм |
| Довжина плафону | 170ммм |
| Код товару | NT 1730 |
| Розмір упаковки | 47x10 x7см |
| Серія | Telescope |
| Тип кріплення | На шінопроводі |
| Тип лампи | G-45 |
| Тип світильника | Світильник маршруту |
| Ширина плафону | 50ммм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 827 ₴



