

Світильник трековий під лампу E27 Telescope NT 3257, MSK Electric
982 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615294
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник трековий під лампу Е27 Telescope NT 3257, MSK Electric
Трековий світильник в стилі лофт у вигляді циліндра представляє собою плафон циліндричної форми з патроном під лампу Е27 та кріпленням на рейку (шинопровід). Довжина трубки, на якій розташований плафон, становить 300 мм. У світильник встановлюється лампа “шарик” діаметром 45 мм. Механізм кріплення на шинопровід дозволяє легко знімати та переміщати світильники в залежності від довжини шинопроводу та кількості світильників.
Ключові переваги
- Легкість установки та переміщення завдяки механізму кріплення на шинопровід.
- Можливість використання лампи "шарик" діаметром 45 мм.
- Сумісність з кутовими та прямими з'єднаннями для рейок.
- Стильний дизайн в стилі лофт.
Характеристики
- Лампочки в комплекті: Ні
- Колір арматури (основи): Чорний
- Тип цоколя: E27
- Код товару: NT 3257
- Тип світильника: Світильник трековий
- Довжина: 320 мм
- Матеріал каркаса: метал
- Напруга мережі: 220~240 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина кріпильної трубки | 380м |
| Довжина плафону | 320мм |
| Код товару | NT 3257 |
| Розмір упаковки | 64х10х10см |
| Серія | Telescope |
| Тип кріплення | На шінопроводі |
| Тип лампи | G-45 |
| Тип світильника | Світильник маршруту |
| Ширина плафону | 50ммм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 982 ₴



