Вулична гірлянда Белт-Лайт CL50-8 білий 8м 10xE27 без ламп в комплекті
845 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 29884
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вулична гірлянда Белт-лайт CL50-8 білий 8м 10xE27 без ламп в комплекті
Гірлянди Feron Белт-лайт - вдале рішення для декорування будь-якого інтер'єру або екстер'єру: фасадів будівель, кафе і ресторанів, парків, скверів, прикрашання вітрин магазинів, балконів, альтанок та інших споруд. Модель має поширений патрон E27 і довжину 8 метрів з 10 патронами.
Ключові переваги
- Високий ступінь захисту IP65.
- Легка і гнучка конструкція, проста в установці.
- Підходить для використання як з лампами розжарювання, так і зі світлодіодними.
- Не потребує додаткових аксесуарів для монтажу.
- Широкий діапазон температур від -20 до +70 °C.
Технічні параметри
- Ступінь захисту: IP65
- Колір: Білий
- Кількість патронів: 10xE27
- Довжина: 800 мм
- Перетин проводу: 2x0,5 мм2
- Відстань між патронами: 500 мм
- Потужність лампи на один патрон: 80W
- Можливість підключення в лінію: Ні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | E27 |
| Виробник | Feron |
| Розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість підключення в лінію | Ні. |
| Кількість патронів | 10хЕ27 |
| Потужність лампи на один патрон | 80W |
| Напруга, В | 230 |
| Відстань між патронами | 500 мм |
| Перетин дроту | 2х0,5 мм2 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845 ₴












