
Підвісний світлодіодний світильник Skarlat RHL73029 40W WH 4000K
8 155 ₴
7 665,70 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1695437
Ви в пошуках світильника, котрий гармонійно розсіюватиме світловий потік у вашому приміщенні? Тоді колекція підвісних освітлювальних приладів COLO — чудове та найбільш оптимальне рішення. Матовий розсіювач високої якості створює м'яке рівномірне освітлення без засліплюючого ефекту.
До того ж можливість комбінувати моделі різних розмірів між собою надасть такому освітлювальному рішенню оригінальності та зробить його яскравим акцентом у будь-якому просторі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKARLAT |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Світловий потік | 3286 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 163 см |
| Діаметр | 45 см |
| Ширина | 5.5 см |
- Ціна: 7 665,70 ₴



