

Промисловий світлодіодний світильник AL1004 200W 6400К IP65 для високих прольотів
3 048 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 41204
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Промисловий світлодіодний світильник AL1004 200W 6400K IP65 для високих прольотів
Світильники Highbay - енергоефективна альтернатива застарілим світильникам під металогалогенні лампи, ДРЛ та ДНаТ. Вони призначені для освітлення приміщень великої площі та з високими стелями, таких як склади, торгові приміщення та виробничі цехи.
Ключові переваги
- Енергоефективність 105-110 лм/Вт.
- Міцний алюмінієвий корпус для надійного відведення тепла.
- Фасетне загартоване скло для зменшення засліплення.
- Стабільна робота в діапазоні напруги 175-265V.
- Ступінь захисту IP65.
- Тривалий ресурс роботи світильників 30000 годин.
- Гарантія 2 роки.
Технічні параметри
- Розмір: 310х88 мм
- Ступінь захисту: IP65
- Матеріал корпусу: Алюмій
- Тип лампи: LED промисловий світильник SMD
- Світловий потік: 21000 лм
- Потужність: 200 Вт
- Кут розсіювання: 120°
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | LED module |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 200 Вт |
| Застосування освітлення | Для освітлення високих робочих приміщень |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | LED світильник промисловий SMD |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88 мм |
| Діаметр | 310 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Світлова віддача | 107 лм/Вт |
| Світловий потік | 21000 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал розсіювача | Загартоване прозоре скло |
| Потужність, W | 200 |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 310х88 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір корпусу | Чорний |
| Температура кольору | Холодна |
| Енергоефективність | 107Lm/W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 048 ₴



