


Настільна LED лампа, настільний світлодіодний світильник Ardero DE1735ARD 16W 2700-6000K білий
978 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80031
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна LED лампа, настільний світлодіодний світильник Ardero DE1735ARD 16W 2700-6000K білий
Світлодіодний настільний світильник з підвищеною яскравістю 1000Лм. Модель з сучасним лаконічним дизайном ідеально підійде для інтер'єру офісу або домашнього кабінету.
На основі світильника розташовані тримач для телефону та кнопка управління рівнями яскравості і температури світіння.
Ключові переваги
- Економічність: економія до 80% електроенергії в порівнянні з звичайними настільними лампами.
- Плавна регулювання яскравості та кольорової температури світіння.
- Надійна конструкція з якісного міцного пластику.
- Комфортне світло без пульсації та мерехтіння, безпечне для очей.
- Коефіцієнт кольоропередачі Ra>80.
- Ресурс роботи 25 000 годин.
Технічні параметри
- Розмір: 180х138х400 мм
- Ступінь захисту: IP20
- Матеріал корпусу: Пластик
- Колір: Білий
- Тип лампи: Світлодіодна
- Кольорова температура: 2700-6500K
- Напруга: 230 В
- Світловий потік: 1000 лм
- Потужність: 16 Вт
- Бренд: Ardero
- Місце установки: Для офісу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Виробник | Ardero |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Ardero |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Місце встановлення | Для офісу |
| Потужність, W | 16Вт |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 180х138х400 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Колір корпусу | Білий |
| Температура кольору | 2700-6500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 978 ₴



