


Настільна LED лампа, настільний світлодіодний світильник Ardero DE1736ARD 9W 550Lm білий
675 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80033
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна LED лампа, настільний світлодіодний світильник Ardero DE1736ARD 9W 550Lm білий
Світлодіодний настільний світильник з лаконічним дизайном та великою площею світіння. Модель з сучасним дизайном ідеально підійде для інтер'єру офісу або робочої зони. Світильник оснащений тримачем для телефону та кнопкою управління рівнями яскравості і температури світіння.
Ключові переваги
- Економія електроенергії до 80% у порівнянні з звичайними лампами.
- Плавна регулювання яскравості та кольорової температури для індивідуальних уподобань.
- Надійна конструкція з якісного пластику, стійкого до зносу.
- Комфортне освітлення без пульсації та мерехтіння, безпечне для очей.
- Коефіцієнт кольоропередачі Ra>80 для природного сприйняття кольорів.
Технічні параметри
- Розмір: 149х140х442 мм
- Ступінь захисту: IP20
- Матеріал корпусу: Пластик
- Колір: Білий
- Тип лампи: Світлодіодна
- Напруга: 230 В
- Світловий потік: 550 лм
- Потужність: 9 Вт
- Бренд: Ardero
- Гарантія: 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Виробник | Ardero |
| Світловий потік | 550 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Ardero |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Місце встановлення | Для офісу |
| Потужність, W | 9Вт |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 149х140х442 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Колір корпусу | Білий |
| Температура кольору | 2700-6500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴



