



Світлодіодний прожектор Ardero LL-3150ARD 150W 18000Lm 6500K сірий, вуличний, вологозахищений
2 108 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80029
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектор Ardero LL-3150ARD 150W 18000Lm 6500K сірий, вуличний, вологозахищений
Лінійка світлодіодних прожекторів серії PRO з покращеними технічними характеристиками. Прожектор призначений для освітлення вуличних просторів, архітектурної підсвітки будівель, освітлення складських і виробничих приміщень, прибудинкової території, гаражів і парковок.
Ключові переваги
- Міцний алюмінієвий корпус і пластиковий розсіювач.
- Ступінь захисту IP65 забезпечує захист від вологи і пилу.
- Енергоефективність 120 Лм/Вт дозволяє економити понад 80% енергії.
- Робочий діапазон температур від -40 до +35°C.
- Ресурс роботи складає 25 000 годин.
- Якісні світлодіоди нового покоління.
Технічні параметри
- Потужність: 150Вт
- Світловий потік: 18000Лм
- Колірна температура: 6500K
- Напруга: 100-277В
- Матеріал корпусу: Алюмій
- Колір корпусу: Сірий
- Ступінь захисту: IP65
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колірна температура | 6500K |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Виробник | Ardero |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Ardero |
| Потужність, W | 150 Вт |
| Напруга, В | 100-277В |
| Розмір | 320х225х30 мм |
| Світловий потік, Лм | 18000Лм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура кольору | 6500К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 108 ₴



