Світлодіодний прожектор Ardero LL-2020ARD 20W 1600Lm 6500K з датчиком, чорний, вуличний, вологозахищений
490 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80022
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектор Ardero LL-2020ARD 20W 1600Lm 6500K з датчиком, чорний, вуличний, вологозахищений
Лінійка світлодіодних прожекторів з датчиком руху серії LL-20ХХARD. Прожектор має міцний корпус з алюмінію та розсіювач з загартованого скла. Високий ступінь захисту IP65 та широкий діапазон робочих температур від -40 до +35С.
Ключові переваги
- Надійна конструкція з алюмінію та загартованого скла.
- Економія понад 80% енергії в порівнянні з галогеновими прожекторами.
- Сучасні світлодіоди нового покоління, стійкі до світлових дефектів.
- Режими датчика руху: TIME, LUX, SENS.
Технічні параметри
- Розмір: 145х126.5х71 мм
- Ступінь захисту: IP65
- Матеріал корпусу: Алюміній
- Колір корпусу: Чорний
- Тип лампи: Світлодіодна
- Колірна температура: 6500K
- Напруга: 220-240В
- Матеріал розсіювача: Загартоване скло
- Гарантія: 2 роки
- Стан: Нове
- Світловий потік: 1600Лм
- Тип освітлення: Прожектор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колірна температура | 6500K |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Виробник | Ardero |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Ardero |
| Гарантія | 2 роки |
| Потужність, W | 20 Вт |
| Напруга, В | 220-240В |
| Розмір | 145х126.5х71 мм |
| Світловий потік, Лм | 1600Лм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура кольору | 6500К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴








