

Настінний світильник, бра в стилі лофт Mystery NL 2780 WH під дві лампи Е27, MSK Electric
1 034 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 617558
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник настінний, бра в стилі лофт Mystery NL 2780 WH під дві лампи Е27, MSK Electric
Настінний світильник серії Mystery в стилі лофт створює красивий світловий ефект на стінах. Металевий корпус, порошкова фарба може бути в білому або чорному кольорах. Лампи підбираються індивідуально за бажаною потужністю та спектром світіння. Вимикач виводиться окремо. Гармонійно виглядає на стіні як самостійно, так і в парі, а також у довгому коридорі або сходовому марші.
Ключові переваги
- Елегантний дизайн в стилі лофт.
- Можливість використання ламп з різною потужністю.
- Лазерне різання металу надає плафону унікальний малюнок.
- Підходить для різних приміщень, таких як вітальня, спальня, коридор.
- Створює затишну і романтичну зону відпочинку.
Характеристики
- Серія: Mystery
- Тип світильника: Бра настінний+стельовий
- Кількість джерел світла: 2
- Колір арматури (основи): Білий
- Гарантійний термін (міс): 36
- Тип цоколя: Е27
- Розмір упаковки: 60x11x11 см
- Матеріал каркаса: метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 300 мм |
| Висота плафону | 300 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 2780 |
| Наявність поворотного механізму | Ні. |
| Розмір упаковки | 60x11x11см |
| Серія | Mystery |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Бра настінний+потолковий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина | 110 мм |
| Ширина плафону | 80мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034 ₴



