Люстра стельова світлодіодний світильник Ardero AL6153ARD 38W 5000K SOFI білий
869 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80083
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра стельова світлодіодний світильник Ardero AL6153ARD 38W 5000K SOFI білий
Люстра Ardero AL6153ARD є сучасним світлодіодним світильником, який ідеально підходить для освітлення інтер'єрів житлових та комерційних приміщень. Вона має високий світловий потік та стильний дизайн.
Ключові переваги
- Геометричний дизайн, який гармонійно вписується в різні інтер'єри.
- Виготовлена з якісних матеріалів, що забезпечує довговічність.
- Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 для природного сприйняття кольорів.
- Рівномірне світіння без темних зон завдяки правильному розташуванню світлодіодів.
- Економія електроенергії до 85% порівняно з традиційними люстрами.
Технічні параметри
- Розмір: 470*370*70 мм
- Ступінь захисту: IP20
- Матеріал корпусу: Метал
- Тип світильника: Накладний
- Колір: Білий
- Тип лампи: Світлодіодна
- Колірна температура: 5000K
- Напруга: 230 В
- Матеріал розсіювача: Акрил
- Гарантія: 1 рік
- Світловий потік: 3230 лм
- Потужність: 38 Вт
- Бренд: Ardero
- Драйвер: Вбудований
- Стан: Нове
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Накладний |
| Колірна температура | 5000K |
| Виробник | Ardero |
| Світловий потік | 3230 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Бренд | Ardero |
| Розмір | 470*370*70 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кількість в упаковці | 20 |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Драйвер | Вбудований |
| Температура кольору | 500К |
| Потужність, W | 38 Вт |
| Напруга, В | 230 |
| Ступінь захисту | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 869 ₴









