Люстра стельова світлодіодний світильник Ardero AL6155ARD 63W 5000K SOFI D52 білий
1 467 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80084
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра стельовий світлодіодний світильник Ardero AL6155ARD 63W 5000K SOFI D52 білий
Люстра Ardero AL6155ARD є сучасним світлодіодним світильником, який ідеально підходить для освітлення житлових та комерційних приміщень. Вона має стильний геометричний дизайн і забезпечує якісне освітлення.
Ключові переваги
- Естетичний геометричний дизайн, що підходить для різних інтер'єрів.
- Виготовлена з високоякісних матеріалів, що забезпечує довговічність.
- Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 для природного сприйняття кольорів.
- Рівномірне світіння без темних зон завдяки правильному розташуванню світлодіодів.
- Економія до 85% електроенергії в порівнянні з традиційними люстрами.
Технічні параметри
- Матеріал корпусу: Метал
- Тип світильника: Накладний
- Колір: Білий
- Тип лампи: Світлодіодна
- Колірна температура: 5000K
- Гарантія: 1 рік
- Світловий потік: 5350 лм
- Потужність: 63Вт
- Бренд: Ardero
- Драйвер: Вбудований
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Накладний |
| Колірна температура | 5000K |
| Виробник | Ardero |
| Світловий потік | 5350 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Ardero |
| Гарантія | 1 рік |
| Драйвер | Вбудований |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Потужність, W | 63 Вт |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | <unk> 520*85 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Колір корпусу | Білий |
| Температура кольору | 500К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 467 ₴








