

Однофазний трековий світлодіодний світильник Ardero AL120 20W 4000K чорний
559 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80152
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однофазний трековий світлодіодний світильник Ardero AL120 20W 4000K чорний
Однофазні трекові системи - популярне рішення для інтер'єрного підсвічування торгових і житлових приміщень. Модель AL120 підходить для акцентного освітлення, підкреслюючи деталі інтер'єру. Ці світильники створюють естетичний вигляд і можуть комбінуватися в дизайні приміщень.
Ключові переваги
- Легкість переміщення по всій довжині шини для гнучкої настройки освітлення.
- Оптимальний кут розсіювання 60° для різних завдань освітлення.
- Високий індекс кольоропередачі Ra>80 для реалістичного сприйняття кольорів.
- Естетичний і лаконічний дизайн, що вписується в будь-який інтер'єр.
- Широкі можливості застосування в житлових і комерційних приміщеннях.
Технічні параметри
- Розмір: 345*33*41 мм
- Ступінь захисту: IP40
- Тип світильника: Трековий
- Колір: Чорний
- Тип лампи: Світлодіодна
- Колірна температура: 4000К
- Світловий потік: 1700 лм
- Напруга: 230В
- Потужність: 20Вт
- Кут випромінювання: 60
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Виробник | Ardero |
| Світловий потік | 1700 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Ardero |
| Кількість в упаковці | 25 |
| Кут випромінення | 60 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга, В | 230 В |
| Потужність, W | 20 Вт |
| Застосування | для бізнесу |
| Розмір | 345*33*41 мм |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип світильника | Трековий |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559 ₴



