Однофазний трековий світлодіодний світильник Ardero AL120F 20W 4000K чорний
Однофазні трекові системи - популярне рішення для інтер'єрного підсвічування торгових і житлових приміщень. Модель AL120F підходить для акцентного освітлення, дозволяючи легко змінювати напрямок світла і підкреслювати деталі інтер'єру. Ці світильники створюють естетичний вигляд і можуть комбінуватися в дизайні приміщень.
Ключові переваги
- Зручне управління напрямком світла.
- Широкі можливості застосування в інтер'єрі.
- Лаконічний і естетичний дизайн.
- Оптимальний кут розсіювання світла.
- Високий індекс кольоропередачі Ra>80 для реалістичного відображення кольорів.
Технічні параметри
- Тип світильника: Трековий
- Колір корпусу: Чорний
- Тип лампи: Світлодіодна
- Колірна температура: 4000К
- Світловий потік: 1700 лм
- Напруга: 230В
- Потужність: 20Вт
- Кут випромінювання: 60
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Виробник | Ardero |
| Світловий потік | 1700 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Ardero |
| Кількість в упаковці | 25 |
| Кут випромінення | 60 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга, В | 230 В |
| Потужність, W | 20 Вт |
| Застосування | для бізнесу |
| Розмір | 281*33*75 мм |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип світильника | Трековий |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 709 ₴





