

Однофазний трековий світлодіодний світильник Ardero AL122 20W 4000K чорний
493 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80155
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однофазний трековий світлодіодний світильник Ardero AL122 20W 4000K чорний
Однофазні трекові системи - популярне рішення для інтер'єрного підсвічування торгових, житлових та інших приміщень. Модель AL122 підходить для створення акцентного освітлення, підкреслюючи деталі інтер'єру. Ці моделі створюють естетичний вигляд при зниженій вартості.
Ключові переваги
- М'яке розсіяне освітлення.
- Лаконічний та естетичний дизайн.
- Зручне переміщення по довжині шини.
- Високий індекс кольоропередачі Ra>80.
Технічні параметри
- Тип світильника: Трековий
- Колір: Чорний
- Тип лампи: Світлодіодна
- Колірна температура: 4000K
- Світловий потік: 1150 лм
- Напруга: 230В
- Потужність: 20Вт
- Кут випромінювання: 120
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Виробник | Ardero |
| Світловий потік | 1150 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Ardero |
| Кількість в упаковці | 25 |
| Кут випромінення | 120 |
| Матеріал корпусу | Алюміній/ полікарбонат |
| Напруга, В | 230 В |
| Потужність, W | 20 Вт |
| Застосування | для бізнесу |
| Розмір | 345*33*41 мм |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип світильника | Трековий |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 493 ₴



