



Люстра стельова світлодіодний світильник Ardero AL6163-1ARD 35W 5000K VIVID круг білий
1 907 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80089
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра стельовий світлодіодний світильник Ardero AL6163-1ARD 35W 5000K VIVID круг білий
Нові моделі декоративних світлодіодних світильників без пульта. Вишуканий сучасний геометричний дизайн з кристалами дозволяє прикрасити інтер'єр будинків, квартир, ресторанів і кафе.
Ключові переваги
- Вишуканий сучасний геометричний дизайн з кристалами.
- Корпус виготовлений з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу.
- Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори.
- Рівномірне світіння без темних зон завдяки якісним компонентам.
- Економія до 85% електроенергії в порівнянні з звичайними люстрами.
Технічні параметри
- Розмір: 470*380*165 мм
- Ступінь захисту: IP20
- Тип світильника: Накладний
- Колір: Білий
- Тип лампи: Світлодіодна
- Колірна температура: 5000K
- Світловий потік: 3260 лм
- Бренд: Ardero
- Гарантія: 1 рік
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Накладний |
| Колірна температура | 5000K |
| Виробник | Ardero |
| Світловий потік | 3260 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Ardero |
| Розмір | 470*380*165 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал/акрил |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Драйвер | Вбудований |
| Температура кольору | 500К |
| Гарантія | 1 рік |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Потужність, W | 35 Вт |
| Напруга, В | 230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 907 ₴



