



Люстра стельова світлодіодний світильник Ardero AL6163ARD 60W 5000K VIVID квадрат білий
1 987 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80087
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра стельовий світлодіодний світильник Ardero AL6163ARD 60W 5000K VIVID квадрат білий
Нова модель декоративного світлодіодного світильника без пульта. Має вишуканий сучасний геометричний дизайн зі стразами, що дозволяє прикрасити інтер'єр будинків, квартир, ресторанів та готелів. Корпус виготовлений з якісного металу, а розсіювач - з міцного акрилу.
Ключові переваги
- Сучасний геометричний дизайн зі стразами.
- Корпус з якісного металу, розсіювач з акрилу.
- Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 для природного сприйняття кольорів.
- Рівномірне світіння без темних зон.
- Економія до 85% електроенергії в порівнянні з звичайними люстрами.
Технічні параметри
- Розмір: 410*290*165 мм
- Ступінь захисту: IP20
- Матеріал корпусу: Метал/акрил
- Тип світильника: Накладний
- Колір: Білий
- Тип лампи: Світлодіодна
- Колірна температура: 5000K
- Світловий потік: 5150 лм
- Бренд: Ardero
- Гарантія: 1 рік
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Накладний |
| Колірна температура | 5000K |
| Виробник | Ardero |
| Світловий потік | 5150 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Ardero |
| Розмір | 410*290*165 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал/акрил |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Драйвер | Вбудований |
| Температура кольору | 500К |
| Гарантія | 1 рік |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Потужність, W | 60 Вт |
| Напруга, В | 230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 987 ₴



