



Настінне бра в стилі лофт Malta NL 1040 GR настінний світильник під дві лампи Е27 сірий муар, MSK Electric
1 654 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 618076
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінне бра в стилі лофт Malta NL 1040 GR настінний світильник під дві лампи Е27 сірий муар, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Malta NL 1040 GR — це світильник, який підходить для освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе та офісів. Він відрізняється чіткими формами і простими лініями, що робить його універсальним у використанні.
Ключові переваги
- Сучасний і лаконічний дизайн, що підходить для різних стилів інтер'єру.
- Універсальність використання в квартирах, кафе, ресторанах та офісах.
- Чіткі форми і прості лінії, що створюють атмосферу затишку.
- Популярність лофтового стилю, що робить інтер'єр модним і актуальним.
Характеристики
- Тип світильника: Світильник настінний.
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт).
- Колір арматури (основи): Сірий муар.
- Кількість джерел світла: 2.
- Серія: Malta.
- Гарантійний термін: 36 місяців.
- Розмір упаковки: 49х17х16 см.
- Матеріал каркаса: метал.
- Ступінь захисту IP: IP20.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 400 мм |
| Висота плафону | 400ммм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафону | 150ммм |
| Довжина | 140мм |
| Код товару | 1040 |
| Наявність поворотного механізму | Ні. |
| Розмір упаковки | 49х17х16см |
| Розміри кріпильної платформи | 100 мм х 50 мм |
| Серія | Malta |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Світильник ситий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури (основи) | Сірий муар |
| Ширина | 100 мм |
| Ширина плафону | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 654 ₴



