



Настінне бра в стилі лофт Malta NL 1040 BK настінний світильник під дві лампи Е27 чорний, MSK Electric
1 551 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 618074
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінне бра в стилі лофт Malta NL 1040 BK настінний світильник під дві лампи Е27 чорний, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Настінне бра Malta NL 1040 BK відрізняється чіткими формами та геометричним дизайном, що робить його універсальним для використання в будь-яких інтер'єрах, включаючи квартири, бари, ресторани та офіси. Це модний вибір, який допоможе створити сучасне освітлення.
Ключові переваги
- Універсальний дизайн для різних стилів інтер'єру.
- Чіткі форми та прості лінії.
- Ідеальний для освітлення сучасних просторів.
- Популярний вибір для створення модного інтер'єру.
Характеристики
- Тип світильника: Світильник настінний.
- Кількість джерел світла: 2.
- Тип цоколя: Е27.
- Колір арматури: Чорний.
- Серія: Malta.
- Гарантійний термін: 36 місяців.
- Розмір упаковки: 49х17х16 см.
- Матеріал каркаса: метал.
- Ступінь захисту IP: IP20.
- Ширина плафона: 100 мм.
- Висота плафона: 400 мм.
- Глибина плафона: 150 мм.
- Розміри кріпильної платформи: 100 мм х 50 мм.
- Ширина: 100 мм.
- Довжина: 140 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафону | 400ммм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафону | 150ммм |
| Код товару | 1040 |
| Наявність поворотного механізму | Ні. |
| Розмір упаковки | 49х17х16см |
| Розміри кріпильної платформи | 100 мм х 50 мм |
| Серія | Malta |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Світильник ситий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафону | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 551 ₴



