


Люстра спот підвісна в стилі лофт Telescope NL 17502-3 BK під три лампи Е27 чорний, MSK Electric
3 102 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 618174
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра спот підвісна в стилі лофт Telescope NL 17502-3 BK під три лампи Е27 чорний, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів.
Ключові переваги
- Сучасний і стильний дизайн, що підходить для різних інтер'єрів.
- Універсальність використання в квартирах, кафе, ресторанах та офісах.
- Чіткі форми та геометричний дизайн, що створюють атмосферу індустріального стилю.
- Популярність лофтових світильників, що робить інтер'єр модним і актуальним.
Характеристики
- Код товару: 17502-3
- Серія: Telescope
- Тип світильника: Потолочний підвісний
- Кількість джерел світла: 3
- Матеріал каркаса: метал
- Колір арматури (основи): Чорний
- Гарантійний термін (міс): 36
- Тип кріплення: Планка
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт)
- Розмір упаковки: 71х20х7см
- Ширина: 660мм
- Висота: 980мм
- Ширина плафона: 50мм
- Висота плафона: 175мм
- Глибина плафона: 90мм
- Довжина проводу: 800мм
- Ступінь захисту IP: IP20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 980 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафону | 175 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафону | 90ммм |
| Довжина дроту | 800ммм |
| Код товару | 17502-3 |
| Наявність поворотного механізму | Ні. |
| Розмір упаковки | 71х20x7см |
| Розміри кріпильної платформи | 320 мм х 50 мм |
| Серія | Telescope |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світильника | Потовковий підвісний |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафону | 50ммм |
| Основні атрибути | |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 102 ₴



