

Світильник підвісний, люстра Norden NL 4280 BL під лампу Е27 синій, MSK Electric
1 654 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 618227
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підвісний, люстра Norden NL 4280 BL під лампу Е27 синій, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники і бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів.
Ключові переваги
- Сучасний і стильний дизайн, що підходить для різних інтер'єрів.
- Чіткі форми і прості лінії, що створюють атмосферу затишку.
- Універсальність використання в житлових і комерційних приміщеннях.
- Популярність лофт світильників для створення модного інтер'єру.
Характеристики
- Тип світильника: Потолочний підвісний
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт)
- Колір арматури (основи): Синій
- Серія: Norden
- Кількість джерел світла: 1
- Гарантійний термін (міс): 36
- Розмір упаковки: 60x11x11см
- Висота: 1255мм
- Ширина: 80мм
- Глибина плафона: 320мм
- Ступінь захисту IP: IP20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір арматури (підстави) | Синій |
| Колір | Синій |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1255мм |
| Висота плафону | 420 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафону | 320мм |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 50 мм |
| Довжина дроту | 800ммм |
| Код товару | 4280 |
| Наявність поворотного механізму | Ні. |
| Розмір упаковки | 60x11x11см |
| Серія | Norden |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина | 80мм |
| Ширина плафону | 80мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 654 ₴



