

Світильник підвісний, люстра в лофт стилі Malta MR 1041 GR під лампу Е27 сірий муар, MSK Electric
1 757 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 618080
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підвісний, люстра в лофт стилі Malta MR 1041 GR під лампу Е27 сірий муар, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники і бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними для використання в сучасних квартирах, барах, ресторанах, кафе та офісах. Використання лофтових світильників на піку популярності зараз, що дозволить Вам зробити інтер'єр модним і сучасним.
Ключові переваги
- Сучасний і стильний дизайн, що підходить для різних інтер'єрів.
- Чіткі форми і прості лінії, що створюють гармонійне освітлення.
- Універсальність використання в кафе, ресторанах та житлових приміщеннях.
- Популярність стилю лофт, що робить інтер'єр модним і актуальним.
Характеристики
- Тип світильника: Потолочний підвісний
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт)
- Колір арматури (основи): Сірий муар
- Кількість джерел світла: 2
- Гарантійний термін (міс): 36
- Розмір упаковки: 60x11x11см
- Ширина плафона: 400мм
- Висота: 925мм
- Ступінь захисту IP: IP20
- Код товару: 1041
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал плафона, підвісок: метал
- Довжина проводу: 800мм
- Ширина: 400мм
- Глибина плафона: 150мм
- Висота плафона: 100мм
- Діаметр стельової чаші (мм): 90мм
- Тип кріплення: Планка
- Наявність поворотного механізму: Ні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Сірий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 925м |
| Висота плафону | 100мм |
| Висота трубки | 370мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафону | 150ммм |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 90 мм |
| Довжина дроту | 800ммм |
| Код товару | 1041 |
| Наявність поворотного механізму | Ні. |
| Розмір упаковки | 60x11x11см |
| Серія | Malta |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури (основи) | Сірий муар |
| Ширина | 400 мм |
| Ширина плафону | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 757 ₴



