

Світильник трубки стельовий Slice NL 382819 BK+BK під три лампи Е27 чорний, MSK Electric
1 861 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 618232
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник трубки стельовий Slice NL 382819 BK+BK під три лампи Е27 чорний, MSK Electric
Світильник складається з трьох окремих світильників різної довжини під лампу "куля" G45, які можна розмістити на стелі в залежності від дизайну приміщення та ваших уподобань. Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт, які відрізняються чіткими формами та геометричним дизайном. Використання лофтових світильників на піку популярності зараз, що дозволить Вам зробити інтер'єр модним і сучасним.
Ключові переваги
- Сучасний і стильний дизайн, що підходить для різних інтер'єрів.
- Індивідуальне розміщення світильників для створення унікального освітлення.
- Підходить для житлових і комерційних приміщень.
- Відсутність ламп у комплекті дозволяє вибрати підходящі за стилем.
Характеристики
- Тип світильника: Стельовий
- Кількість джерел світла: 3
- Тип патрона: Е27
- Колір арматури: Чорний
- Матеріал каркасу: метал
- Серія: Slice
- Гарантійний термін: 36 місяців
- Ступінь захисту IP: IP20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 380 мм |
| Висота плафону | 380 мм/280 мм/190 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 50 мм |
| Код товару | 382819 |
| Наявність поворотного механізму | Ні. |
| Розмір упаковки | 49х17х16см |
| Серія | Slice |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина | 150ммм |
| Ширина плафону | 50ммм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 861 ₴



