Світлодіодний аварійний світильник "ВИХІД" Ardero EL50ARD 0.8W 1.2V 600мАг
339 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80059
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний аварійний світильник "ВИХІД" Ardero EL50ARD 0.8W 1.2V 600мАг
Акумуляторний аварійний світильник "ВИХІД" призначений для використання в приміщенні. Він позначає шлях до виходу і використовується в адміністративних приміщеннях та аварійних ходах.
Ключові переваги
- Робота від акумулятора дозволяє світильнику функціонувати близько 2 годин при відключенні електроенергії.
- Якісні світлодіоди забезпечують яскраве світіння слова "ВИХІД".
- Температура використання від -10 до +50 градусів Цельсія.
Технічні параметри
- Розмір: 355х145х25 мм
- Бренд: Ardero
- Кількість світлодіодів: 6LED
- Потужність: 0.8W
- Час роботи: 2 години автономної роботи
- Елементи живлення: Акумулятор 1.2V 600мАг
- Час зарядки: 18 годин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Ardero |
| Час роботи | 2 години автономної роботи |
| Кількість світлодіодів | 6LED |
| Потужність, W | 0.8W |
| Розмір | 355х145х25 мм |
| Час зврядки | 18 годин |
| Елементи живлення | Акумулятор 1.2V 600 мАг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339 ₴



