

Однофазний трековий світлодіодний світильник Ardero AL126 60W 4000K лінійний чорний
1 343 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80178
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однофазний трековий світлодіодний світильник Ardero AL126 60W 4000K лінійний чорний
Доповнення серії лінійних трекових світильників моделлю з високою потужністю та світловим потоком. Однофазні трекові системи - популярне рішення для інтер'єрного підсвічування торгових та житлових приміщень, що дозволяє створювати акцентне освітлення.
Ключові переваги
- Лаконічний та естетичний дизайн для різних інтер'єрів.
- Висока потужність та світловий потік для комерційних приміщень.
- Комбінується з іншими моделями для створення багатошарового освітлення.
- Індекс кольоропередачі Ra>80 для реалістичного сприйняття кольорів.
Технічні параметри
- Розмір: 1200*35*65 мм
- Ступінь захисту: IP40
- Матеріал корпусу: Алюміній/полікарбонат
- Колір: Чорний
- Тип лампи: Світлодіодна
- Колірна температура: 4000К
- Світловий потік: 6000 лм
- Напруга: 230В
- Потужність: 60Вт
- Кут випромінювання: 120
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колірна температура | 4000К |
| Виробник | Ardero |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Ardero |
| Кількість в упаковці | 30 |
| Кут випромінення | 120 |
| Матеріал корпусу | Алюміній/ полікарбонат |
| Напруга, В | 230 В |
| Потужність, W | 60 Вт |
| Застосування | для бізнесу |
| Розмір | 1200*35*65 мм |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип світильника | Трековий |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 343 ₴



