

Промисловий світлодіодний світильник Ardero AL1011 150W 6500K 19500Lm IP65 підвісний для високих прольотів
2 717 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80358
Промисловий світлодіодний світильник Ardero AL1011 150W 6500K 19500Lm IP65 підвісний для високих прольотів
Світильники Ardero AL1011 призначені для освітлення великих приміщень з високими стелями, таких як склади та виробничі цехи. Вони забезпечують світловий потік у 19500 лм та енергоефективність 130 лм/Вт.
Світильники Highbay є енергоефективною альтернативою застарілим світильникам під металогалогенні лампи та ДНаТ. Міцний алюмінієвий корпус забезпечує ефективний відвід тепла, а надійний драйвер стійкий до перепадів напруги.
Світильники забезпечують економію енергії від 30 до 60% у порівнянні з аналогами, що знижує експлуатаційні витрати.
Ключові переваги
- Енергоефективна альтернатива застарілим світильникам.
- Міцний алюмінієвий корпус для ефективного відведення тепла.
- Надійний драйвер, стійкий до перепадів напруги.
- Зниження експлуатаційних витрат за рахунок економії енергії.
- Високий ступінь пиле- та вологозахисту IP65.
Технічні параметри
- Розмір: ⌀295*70 мм
- Ступінь захисту: IP65
- Матеріал корпусу: Алюміній
- Тип лампи: Світлодіодна
- Колірна температура: 6500K
- Гарантія: 36 місяців
- Термін служби: 25000 годин
- Світловий потік: 19500 лм
- Напруга: 230 В
- Потужність: 150 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Колірна температура | 6500K |
| Напруга | 230 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 19500 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Потужність, Вт | 150 |
| Напруження | 230 В |
| Розмір | <unk> 295*70 мм |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип джерела світла | LED |
| Кут випромінювання | 90° |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Холодний |
| Температура кольору | 6500К |
| Кольоропередавання | Ra≥80 |
- Ціна: 2 717 ₴



