
Датчик руху інфрачервоний Ardero SEN51ARD 230V 1200W 180° IP65 накладний білий
430 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80342
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик руху інфрачервоний Ardero SEN51ARD 230V 1200W 180° IP65 накладний білий
Датчики руху Ardero SEN51ARD — це електронні пристрої, які автоматично вмикають і вимикають освітлення в приміщенні або на вулиці. Вони реагують на появу людини завдяки інфрачервоній технології.
Ключові переваги
- Сучасний ергономічний дизайн і якісні комплектуючі.
- Рівень вологозахищеності IP65.
- Компактні розміри та зручність монтажу.
- Легка установка та налаштування.
- Різноманітні режими роботи.
Технічні параметри
- Ступінь захисту: IP65
- Матеріал корпусу: Пластик
- Колір корпусу: Білий
- Гарантія: 12 місяців
- Напруга: 230 В
- Кут виявлення: 180°
- Відстань виявлення: 12 м
- Освітленість: 3-2000 Lux
- Навантаження активне/змішане: 1200W/300W
- Висота установки: 1.8-2.5 м
- Час затримки: 10с-15хв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час затримки | 10с-15мин |
| Висота встановлення | 1.8-2.5 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Навантаження активна/змішана | 1200W/300W |
| Напруження | 230 В |
| Освітленість | 3-2000 Lux |
| Відстань виявлення | 12 м |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Кут виявлення | 180° |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴



