
Датчик руху інфрачервоний Ardero SEN52ARD 230V 200W 360° IP20 накладний круглий чорний
317 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80345
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик руху інфрачервоний Ardero SEN52ARD 230V 200W 360° IP20 накладний круглий чорний
Датчики руху Ardero SEN52ARD є електронним пристроєм, яке автоматично вмикає та вимикає освітлення в приміщенні або на вулиці. Датчик реагує на появу людини завдяки інфрачервоній технології.
Ключові переваги
- Сучасний ергономічний дизайн та якісні комплектуючі.
- Рівень вологозахищеності IP20.
- Компактні розміри та зручність монтажу.
- Легка установка та налаштування.
- Різні режими роботи з регулюванням рівня освітленості.
Технічні параметри
- Ступінь захисту: IP20
- Гарантія: 12 місяців
- Напруга: 230 В
- Кут виявлення: 360°
- Відстань виявлення: 8 м
- Освітленість: 3-2000 Lux
- Навантаження активне/змішане: 200W/100W
- Висота установки: 2-4 м
- Час затримки: 10с-7хв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час затримки | 10с-7хв |
| Висота встановлення | 2-4 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Навантаження активна/змішана | 200W/100W |
| Напруження | 230 В |
| Освітленість | 3-2000 Lux |
| Відстань виявлення | 8 м |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кут виявлення | 360° |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317 ₴



