
Датчик руху врізний Ardero SEN55ARD 230V 800W 360° IP65 білий
331 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80350
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик руху врізний Ardero SEN55ARD 230V 800W 360° IP65 білий
Датчики руху Ardero SEN55ARD — це електронний пристрій, який автоматично вмикає та вимикає освітлення в приміщенні або на вулиці. В полі свого дії датчик реагує на появу людини завдяки інфрачервоній технології.
Ключові переваги
- Сучасний ергономічний дизайн та якісні комплектуючі.
- Рівень вологозахищеності IP65.
- Компактні розміри та зручність монтажу.
- Легка установка та налаштування.
- Різні режими роботи з діапазоном освітленості від 3 до 2000 лк.
Технічні параметри
- Ступінь захисту: IP65
- Матеріал корпусу: Пластик
- Колір корпусу: Білий
- Гарантія: 12 місяців
- Напруга: 230 В
- Кут виявлення: 360°
- Відстань виявлення: 8 м
- Освітленість: 3-2000 лк
- Навантаження активне/змішане: 800W/400W
- Висота установки: 1,8-2,5 м
- Час затримки: 10 сек - 8 хв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час затримки | 10сек-8мин |
| Висота встановлення | 1,8-2,5м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Навантаження активна/змішана | 800W/400W |
| Напруження | 230 В |
| Освітленість | 3-2000 лк |
| Відстань виявлення | 8м |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Кут виявлення | 360 |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 331 ₴



