

Датчик руху інфрачервоний Feron LX20/SEN5 230V 1200W 360° IP20 накладний круглий чорний
350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80393
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик руху інфрачервоний Feron LX20/SEN5 230V 1200W 360° IP20 накладний круглий чорний
Датчики руху Feron LX20/SEN5 — це електронний пристрій, який автоматично вмикає та вимикає освітлення в приміщенні або на вулиці. У полі свого дії датчик руху реагує на появу людини завдяки використанню інфрачервоної технології.
Ключові переваги
- Сучасний ергономічний дизайн та якісні комплектуючі
- Рівень вологозахищеності IP20
- Компактні розміри та зручність монтажу
- Легка установка та налаштування
- Різноманітні режими роботи
Технічні параметри
- Ступінь захисту: IP20
- Матеріал корпусу: Пластик
- Колір корпусу: Чорний
- Гарантія: 12 місяців
- Напруга: 230 В
- Кут виявлення: 360°
- Відстань виявлення: 6 м
- Освітленість: 3-2000 Lux
- Навантаження активне/змішане: 1200W/300W
- Висота установки: 2.2-4 м
- Час затримки: 10 сек-3 хв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 230 В |
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час затримки | 10сек-3мин |
| Висота встановлення | 2.2-4 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Навантаження активна/змішана | 1200W/300W |
| Напруження | 230 В |
| Освітленість | 3-2000 Lux |
| Відстань виявлення | 6м |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кут виявлення | 360° |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



