

Люстра квадратна накладний LED світильник Ardero AL6550ARD MATEO 40W 4400Lm 5000K D35 стельовий білий
1 152 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80498
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра квадратна накладний LED світильник Ardero AL6550ARD MATEO 40W 4400Lm 5000K D35 стельовий білий
Світлодіодні світильники Ardero AL6550ARD MATEO є сучасною, економічною та екологічною альтернативою звичайним люстрам. Вони можуть використовуватися як у житлових, так і в офісних приміщеннях для освітлення площ до 20 кв.м.
Ключові переваги
- Вишуканий сучасний геометричний дизайн, що підходить для різних інтер'єрів.
- Корпус з якісного металу та розсіювач з міцного акрилу.
- Коефіцієнт кольоропередачі CRI⩾80 для природного сприйняття кольорів.
- Економія електроенергії до 85% у порівнянні з традиційними люстрами.
Технічні параметри
- Тип лампи: Світлодіодна
- Колірна температура: 5000K
- Гарантія: 12 місяців
- Стан: Нове
- Форма світильника: Круг
- Серія: MATEO
- Світловий потік: 4400 лм
- Потужність: 40 Вт
- Напруга: 230 В
- Розмір: Ø355х70 мм
- Ступінь захисту: IP20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колірна температура | 5000K |
| Колір | Білий |
| Світловий потік | 4400 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дистанційний пульт | Немає |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Потужність, Вт | 40 |
| Напруження | 230 В |
| Розмір | Ø355х70 мм |
| Серія | MATEO |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Форма світильника | Круг |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 152 ₴



