

Люстра накладна LED світильник Ardero AL6555ARD CLOVER 50W 5300Lm 5000K D46 стельовий білий
1 519 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80500
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра накладний LED світильник Ardero AL6555ARD CLOVER 50W 5300Lm 5000K D46 стельовий білий
Світлодіодні світильники Ardero AL6555ARD CLOVER є сучасною, економічною та екологічною альтернативою звичайним люстрам. Вони підходять для освітлення приміщень площею до 20 кв.м.
Ключові переваги
- Вишуканий сучасний геометричний дизайн, що підходить для різних інтер'єрів.
- Економія електроенергії до 85% у порівнянні з традиційними люстрами.
- Корпус з якісного металу та розсіювач з міцного акрилу для довговічності.
- Якісне світло з коефіцієнтом кольоропередачі CRI⩾80.
Технічні параметри
- Розмір: Ø460*460*75 мм
- Ступінь захисту: IP20
- Матеріал корпусу: Алюміній
- Колір: Білий
- Тип лампи: Світлодіодна
- Колірна температура: 5000K
- Гарантія: 12 місяців
- Світловий потік: 5300 лм
- Напруга: 230 В
- Потужність: 50 Вт
- Стан: Нове
- Форма світильника: Круг
- Серія: CLOVER
- Дистанційний пульт: Немає
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колірна температура | 5000K |
| Колір | Білий |
| Світловий потік | 5300 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дистанційний пульт | Немає |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Потужність, Вт | 50 |
| Напруження | 230 В |
| Розмір | Ø460*460*75 мм |
| Серія | CLOVER |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Форма світильника | Круг |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 519 ₴



