
Промисловий світильник для високих прольотів Ardero AL1021 PRO 150Вт 6500K 22500Lm IP65 255х113мм чорний
3 674 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80572
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Промисловий світильник для високих прольотів Ardero AL1021 PRO 150Вт 6500K 22500Lm IP65 255х113мм чорний
Світлодіодні промислові світильники High bay Ardero АL1021 серія PRO. Нова серія купольних світильників з покращеними характеристиками.
Ключові переваги
- Широкий діапазон напруги 100-277 В
- Висока енергоефективність 150 лм/Вт
- Оптична частина світильника з посиленим радіатором
- Драйвер в окремому корпусі для виключення перегріву
- Корпус з високоякісного алюмінієвого сплаву, розсіювач з оптичного полікарбонату
- Індекс кольоропередачі CRI⩾80
- Коефіцієнт потужності > 0,9
- Клас захисту від ударів IK08
- Стійкість до перенапруг - 6 кВ
- Світлодіоди Bridgelux
- Ступінь захисту IP65
- Ресурс роботи 50 000 годин
Технічні параметри
- Потужність: 150 Вт
- Світловий потік: 22500 Лм
- Колірна температура: 6500K
- Ступінь захисту: IP65
- Гарантія: 60 місяців
- Розмір: 255х113 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Колірна температура | 6500K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 60 місяців |
| Розмір | ⌀255*113 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Термін служби | 50000 годин |
| Потужність, Вт | 150 |
| Світловий потік, Лм | 22500 |
| Напруга, В | 230 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип джерела світла | LED |
| Діапазон напруги | 100-277 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 674 ₴



