LED-неон Prolum 6x12, IP68, 5V, серія SX, нейтральний білий, PRO
143 ₴/м
Мінімальне замовлення — 3 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 150003
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний неон PROLUM™ 6x12, IP68, 5V, Series "SX", Нейтральний-білий, PRO
Світлодіодний неон PROLUM™ є сучасним освітленням, яке ідеально підходить для декорування інтер'єрів та екстер'єрів. Він працює на напрузі 5V та має ступінь захисту IP68.
Ключові переваги
- Екологічно чистий світильник без небезпечних речовин.
- Довговічність з ресурсом до 50,000 годин.
- Низьке енергоспоживання: всього 6 Вт на метр.
- Гнучкість стрічки дозволяє створювати різноманітні форми.
- Яскравий світловий потік від 22 до 24 Lm на LED.
Технічні параметри
- Гарантія: 12 місяців
- Країна виробника товару: Китай
- Ступінь захисту: IP68 (максимальний захист)
- Робоча напруга: 5V
- Тип товару: Світлодіодний неон
- Робоча температура: 25 до 40°С
- Код товару: 150003
- Серія: "SX"
- Колір: Білий
- Кут розсіювання: 120°
- Термін служби LED: 50,000 годин
- Споживана потужність: 6 Вт\метр
- Кратність: 1
- Виробник світлодіодів: EPISTAR
- CRI: 80%
- Сила струму (А): 1.20 А\метр
- Світловий потік: 22-24 Lm\LED
- Клас якості: "SX"
- Матеріал: Силікон з домішками ПВХ
- Кількість світлодіодів: 120 шт./метр
- Упаковка: 50м
- Мінімальне замовлення: 1 метр
- Кратність різання: 1 см (1 світлодіод)
- Тип світлодіода: SMD 2835
- Особливість: з кольоровою оболонкою
- Розміри (ШхВ): 6х12
- Стан: Нове
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 150003 |
| CRI | 80% |
| Гарантія | 12 місяців |
| Одиниці виміру | м |
| Клас якості | "SX" |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./метр |
| Кратність | 1 |
| Кратність різки | 1 см (1 світлодіод) |
| Матеріал | Силікон із домішками ПВХ |
| Мінімальне замовлення | 1 метр |
| Особливість | з кольоровою оболонкою |
| Споживана потужність | 6 Вт/метр |
| Виробник світлодіодів | EPISTAR |
| Робоча температура | -25 до 40°С |
| Робоча напруга | 5V |
| Розміри (ШхВ) | 6х12 |
| Світловий потік | 22-24 Lm\LED |
| Серія | "SX" |
| Сила струму (А) | 1.20 А/метр |
| Термін експлуатації LED | 50,000 годин |
| Ступінь захисту | IP68 (максимальний захист) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип светодиода | SMD 2835 |
| Тип товару | Світлодіодний неон |
| Кут розсіювання | 120° |
| Паковання | 50 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 3 м









