Зовнішній акумулятор Power Bank VEGER 10000MAH (W1105PD)
Цей зовнішній акумулятор підходить для зарядки різних пристроїв, таких як смартфони, планшети та навушники. Його ємність складає 10000mAh, що забезпечує можливість багаторазової підзарядки.
Ключові переваги
- Підтримка швидкої зарядки завдяки технології Quick Charge 3.0.
- Одночасно може заряджати два пристрої через три USB-виходи.
- Індикатор стану заряду на дисплеї для зручності використання.
Параметри
- Гарантія: 1 рік
- Країна виробника товару: Китай
- Тип товару: Повербанк
- Код товару: W1105PD
- Колір: Чорний
- Додатково: USB 1 Output: (QC3.0)5V-3A/9V-2.0A/12V-1.5A
- USB 2 Output: (QC3.0)5V-3A/9V-2.0A/12V-1.5A
- USB 3 Output: (QC3.0)5V-3A/9V-2.0A/12V-1.5A
- Type-C 1 Output: (PD+QC3.0) 5V-3.0A/9V-2.2A/12V-1.66A
- Тип джерела живлення: Зовнішній акумулятор
- Вихідна напруга: 12V|5V|9V
- Розміри ДхШхВ: 8х67.6х15.9мм
- Розмір: 8х67.6х15.9мм
- Функції зарядки: Quick Charge 3.0
- Тип зарядки: Провідна
- Тип акумулятора: Li-Pol
- Одночасно заряджаємі пристрої: 2
- Матеріал корпусу: Пластик
- Максимальна вихідна потужність: 22,5W
- Комплектація: Power Bank – 1; Кабель USB-A-Type-C-1шт; Гарантійний талон-1шт; Посібник користувача – 1шт
- Кількість виходів: 3
- Індикатор: Дисплей
- Захист: Захист від короткого замикання|Захист від перегріву|Захист від перезаряду та розряду|Захист від перенапруги
- Ємність батареї: 10000mah
- Вихідні інтерфейси: Micro-USB|USB Type A|USB Type C
- Вага: 220 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Швидка зарядка |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 220 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | W1105PD |
| Вихідні інтерфейси | Micro-USB, USB Type A, USB Type С |
| Кількість виходів | 3 |
| Максимальна вихідна потужність | 22,5W |
| Одночасно заряджаємі пристрої | 2 |
| Розміри ДхШхВ | 142.8х67.6х15.9мм |
| Тип заряджання | Дротова |
| Тип джерела живлення | Зовнішній акумулятор |
| Функції зарядки | Quick Charge 3.0 |
| Вхідні інтерфейси | Lightning, Micro-USB , USB Type A, USB Type С |
| Вихідна напруга | 12V|5V|9V |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | USB 1 Output: (QC3.0)5V-3A/9V-2.0A/12V-1.5A; USB 2 Output:(QC3.0)5V-3A/9V-2.0A/12V-1.5A;USB 3 Output:(QC3.0)5V-3A/9V-2.0A/12V-1.5A; Type-C 1 Output:(PD+QC3.0) 5V-3.0A/9V-2.2A/12V-1.66A |
| Одиниці виміру | шт. |
| Ємність батареї | 10000mah |
| Захист | Захист від короткого замикання | Захист від перегрівання |
| Індикація | Дисплей |
| Комплектація | Power Bank – 1; Кабель USB-A-Type-C-1шт; Гарантійний талон-1шт; Інструкція користувача — 1 шт.; |
| Призначення | Apple iPhone| Екшн камера | Електронна книга| Навушники | Планшет| Смарт-годинник| Смартфон| Фотоапарат |
| Розмір | 142.8х67.6х15.9мм |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип товару | Повербанк |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴












