

Архітектурний накладний світильник LED Ardero DH1010ARD 3W 3000K IP54 квадратний білий
299 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80674
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Архітектурний накладний світильник LED Ardero DH1010ARD 3W 3000K IP54 квадратний білий
Світлодіодні архітектурні світильники Ardero DH1010ARD призначені для створення стильного та функціонального підсвічування в інтер'єрі та екстер'єрі. Він має міцний металевий корпус і сучасний лаконічний дизайн.
Ключові переваги
- Лаконічний дизайн
- Міцний металевий корпус
- Можливість використання всередині приміщень та на вулиці
- Індекс кольоропередачі CRI≥80
- Ступінь захисту IP54
Технічні параметри
- Розмір: 85*85*49 мм
- Тип світильника: вбудований
- Колір: Білий
- Тип лампи: Світлодіодна
- Колірна температура: 3000K
- Гарантія: 12 місяців
- Тип джерела світла: LED
- Потужність: 3 Вт
- Матеріал: Метал
- Діапазон напруги: 90-265В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон напруги | 90-265В |
| Кількість в упаковці | 50 |
| Матеріал | Метал |
| Потужність, Вт | 3 |
| Розмір | 85*85*49 мм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | вбудований |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴



