

Архітектурний накладний світильник LED Ardero DH1020ARD 3W 3000K IP54 круглий білий
299 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80676
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Архітектурний накладний світильник LED Ardero DH1020ARD 3W 3000K IP54 круглий білий
Світлодіодні архітектурні світильники Ardero DH1020ARD призначені для створення стильного та функціонального підсвічування. Вони мають лаконічний дизайн та міцний металевий корпус, що робить їх підходящими для використання як всередині приміщень, так і на вулиці.
Ключові переваги
- Лаконічний дизайн
- Міцний металевий корпус
- Можливість використання всередині приміщень і на вулиці
- Індекс кольоропередачі CRI≥80
- Ступінь захисту IP54
- Гарантія 12 місяців
Технічні параметри
- Розмір: 85*47 мм
- Ступінь захисту: IP54
- Тип світильника: накладний
- Колір: білий
- Тип лампи: світлодіодна
- Колірна температура: 3000K
- Тип джерела світла: LED
- Потужність: 3 Вт
- Діапазон напруги: 90-265В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон напруги | 90-265В |
| Кількість в упаковці | 50 |
| Матеріал | Метал |
| Потужність, Вт | 3 |
| Розмір | 85*47 мм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | вбудований |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴



