Настінне лінійне бра KLOODI DECO WA-GALA SQ595 6W 3000K 60см чорний/золото
3 300 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: WA-GALA SQ595 3K BK/GD
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний лінійний бра KLOODI DECO WA-GALA SQ595 6W 3000K 60см чорний/золото
Бра KLOODI DECO WA-GALA SQ595 — це настінний світильник, який може виконувати різні функції. Основною функцією бра є освітлення, але вони також можуть використовуватися для декоративних цілей або для створення акценту в кімнаті.
Ключові переваги
- Естетичний дизайн, який гармонійно вписується в будь-який інтер'єр.
- Підходить для використання в житлових та комерційних приміщеннях.
- Створює м'яке і комфортне освітлення.
- Виробництво у Львові гарантує високу якість.
- Енергоефективність, що дозволяє економити на електроенергії.
Технічні параметри
- Бренд: KLOODI
- Тип: настінне бра
- Модель: DECO WA-GALA SQ595
- Колір: чорний/золото
- Потужність: 6W
- Температура світла: 3000K
- Довжина: 60 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KLOODI |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 6W |
| Напруження | 220V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Бра |
| Кут розсіювання | 100° |
| Форма | Прямокутник |
| Цоколь | LED |
| Яскравість, Lm | 360 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴








