


LED-модуль KLOODI KDMR16 H26 7W 3000К 50х26 мм DIM
250 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KDMR16 H26 7W 3K DIM
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED модуль KLOODI KDMR16 H26 7W 3000K 50х26мм DIM
Світлодіодні лампи мають багато переваг. Вони споживають значно менше енергії, ніж звичайні лампи, що дозволяє суттєво зменшити витрати на електроенергію. LED лампи мають більший термін служби і можуть працювати до 50 000 годин, що дає можливість економити на заміні ламп. Вони екологічно безпечні, оскільки не містять ртуті та інших шкідливих речовин.
Ключові переваги
- Енергоефективність, що дозволяє зменшити витрати на електроенергію.
- Довгий термін служби до 50 000 годин.
- Екологічна безпека, оскільки не містить ртуті.
- Можливість диммування для регулювання яскравості.
- Кут розсіювання 60°.
Технічні параметри
- Температура, К: 3000
- Напруга, V: 220
- Потужність, W: 7
- Яскравість, Lm: 840
- Цоколь: LED
- Ступінь захисту, IP: 20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KLOODI |
| Країна виробник | Україна |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димування | Є |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Потужність | 7W |
| Напруження | 220V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кут розсіювання | 60° |
| Колір | Білий |
| Цоколь | LED |
| Яскравість, Lm | 840 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



