


Світильник сходовий LED KLOODI KDSL-RIKI 3W 3000K 38D IP44 квадратний антрацит
1 065 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник ступеневий LED KLOODI KDSL-RIKI 3W 3000K 38D IP44 квадратний антрацит
Вуличне освітлення - це незамінний елемент для освітлення котеджів, приватних будинків, заміських дач, веранд, терас і альтанок. Світильник ступеневий LED KLOODI KDSL-RIKI забезпечує надійне освітлення завдяки світлодіодній технології.
Ключові переваги
- Стійкий до впливу вологи та пилу, що забезпечує довговічність.
- Економія електроенергії завдяки світлодіодним лампам.
- Створює декоративне освітлення, що підкреслює архітектурні елементи.
- Легкість в установці та обслуговуванні.
Технічні параметри
- Температура: 3000К
- Напруга: 220V
- Потужність: 3W
- Кут розсіювання: 38°
- Яскравість: 210Lm
- Форма: Квадрат
- Матеріал: Метал
- Ступінь захисту: IP44
- Призначення: Сходи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KLOODI |
| Країна виробник | Україна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колірна температура | 3000К |
| Температура кольору | 3000K |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димування | Немає |
| Потужність | 3W |
| Призначення | Сходи |
| Напруження | 220V |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Кут розсіювання | 38° |
| Форма | Квадрат |
| Цоколь | LED |
| Яскравість, Lm | 210 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 065 ₴



