Дизайнерський підвісний світильник KLOODI DECO PE-NIMBA300 6W+6W 3000K білий/чорний
5 650 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дизайнерський підвісний світильник KLOODI DECO PE-NIMBA300 6W+6W 3000K білий/чорний
Підвісні світильники - це тип стельового освітлення, який кріпиться до стелі за допомогою підвісів. Вони можуть бути будь-якої форми, розміру та матеріалу, і можуть використовуватися для створення різного освітлення в приміщенні.
Однією з головних переваг підвісних світильників є те, що їх можна регулювати за висотою. Це дозволяє налаштувати освітлення відповідно до потреб конкретного приміщення.
Ключові переваги
- Регульована висота для зручності використання в різних приміщеннях.
- Створення візуального акценту в інтер'єрі.
- Підходить для поєднання з іншими джерелами світла.
Технічні параметри
- Температура: 3000К
- Напруга: 220V
- Потужність: 12W
- Кількість ламп: 2
- Яскравість: 1100Lm
- Форма: Круг
- Колір: Білий, Чорний
- Матеріал: Алюміній
- Ступінь захисту: IP20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KLOODI |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димування | Немає |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 12W |
| Напруження | 220V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кут розсіювання | 24° |
| Форма | Круг |
| Колір корпусу | Білий, Чорний |
| Цоколь | LED |
| Яскравість, Lm | 1100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 650 ₴












