

Вуличний ґрунтовий світильник KLOODI KDGL-ROD42 2W 3000K 15D IP67 42х70мм
925 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KDGL-ROD42 2W 3K 15D
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Вуличний грунтовий світильник KLOODI KDGL-ROD42 2W 3000K 15D IP67 42х70мм
Вуличне освітлення - це незамінний елемент для освітлення котеджів, приватних будинків, заміських дач, веранд, терас і альтанок. Вуличний грунтовий світильник KLOODI KDGL-ROD42 оснащений світлодіодною лампою, що забезпечує тривалий термін служби та економію електроенергії.
Ключові переваги
- Стійкість до вологи та пилу, що дозволяє використовувати світильник в будь-яких погодних умовах.
- Декоративне освітлення, яке підкреслює архітектурні елементи та ландшафтний дизайн.
- Економія електроенергії завдяки світлодіодній технології.
- Простота установки та обслуговування.
Технічні параметри
- Напруга: 220V
- Потужність: 2W
- Колірна температура: 3000K
- Кут розсіювання: 15°
- Цоколь: LED
- Форма: Круг
- Колір: Сріблястий
- Матеріал: Пластик, Метал
- Ступінь захисту: IP67
- Призначення: Грунтове
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KLOODI |
| Країна виробник | Україна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Потужність | 2W |
| Призначення | Грунтовий |
| Напруження | 220V |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Кут розсіювання | 15° |
| Форма | Круг |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 925 ₴



