

Світильник Конус підвісний тонкий LED KLOODI DECO PE-KATYA308 5W 3000K 24D 65х310мм білий
1 950 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: PE-KATYA308 5W 3K 24D WH
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник Конус підвісний тонкий LED KLOODI DECO PE-KATYA308 5W 3000K 24D 65х310мм білий
Світильник підвісний KLOODI DECO PE-KATYA308 5W 3000K 24D WH є стильним рішенням для освітлення інтер'єру. Він ідеально підходить для створення затишної атмосфери в різних приміщеннях завдяки своїй універсальній формі та білому кольору.
Ключові переваги
- Регульована висота установки для адаптації під різні простори.
- Створення візуального акценту в інтер'єрі.
- Підходить для використання в поєднанні з іншими джерелами світла.
- Енергозберігаюча LED технологія.
Технічні параметри
- Температура: 3000К
- Напруга: 220V
- Потужність: 5W
- Кут розсіювання: 24°
- Кількість ламп: 1
- Диммування: Ні
- Цоколь: LED
- Форма: Конус
- Колір: Білий
- Матеріал: Алюміній
- Ступінь захисту: IP20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KLOODI |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димування | Немає |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 5W |
| Напруження | 220V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кут розсіювання | 24° |
| Форма | Конус |
| Колір корпусу | Білий |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴



