



Настінний лінійний поворотний бра з вимикачем LED KLOODI DECO WA-KELLY 634 9+3W 3000K чорний
3 050 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: WA-KELLY 634 3K BK
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бра настінне лінійне поворотне з вимикачем LED KLOODI DECO WA-KELLY 634 9+3W 3000K чорне
Бра KLOODI DECO WA-KELLY 634 9+3W 3000K чорне - це настінний світильник, призначений для створення затишного освітлення в інтер'єрі. Воно може використовуватися як для основного, так і для акцентного освітлення. Бра - це настінні світильники, які можуть виконувати різні функції, включаючи декоративні цілі.
Ключові переваги
- Енергоефективність, що дозволяє економити на електроенергії.
- Довговічність, що забезпечує тривалий термін служби світильника.
- Універсальний дизайн, що підходить для різних стилів інтер'єру.
- Легкість в установці та використанні завдяки вбудованому вимикачу.
Технічні параметри
- Бренд: KLOODI
- Тип: настінне бра
- Модель: DECO WA-KELLY 634
- Колір: чорний
- Потужність: 9+3W
- Температура світла: 3000K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KLOODI |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 9W, 3W |
| Напруження | 220V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Бра |
| Кут розсіювання | 100°, 30° |
| Форма | Циліндр |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 050 ₴



