



Настінне лінійне світлодіодне бра KLOODI DECO WA-GALA SQ915 10W 3000K чорний/золото
4 100 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: WA-GALA SQ915 3K BK/GD
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Бра настінне лінійне світлодіодне KLOODI DECO WA-GALA SQ915 10W 3000K чорний/золото
Бра KLOODI DECO WA-GALA SQ915 10W 3000K - це стильний настінний світильник, який може використовуватися для освітлення та декоративних цілей. Він чудово підходить для створення акцентів в інтер'єрі.
Ключові переваги
- Енергоефективність, що дозволяє економити на електроенергії.
- Довговічність, що забезпечує тривалий термін служби.
- Сучасний дизайн, який гармонійно вписується в будь-який інтер'єр.
- Виробництво в Україні, що гарантує високу якість.
Технічні параметри
- Бренд: KLOODI
- Тип: настінне бра
- Потужність: 10W
- Колір: чорний/золото
- Температура світла: 3000K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KLOODI |
| Країна виробник | Україна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 10W |
| Напруження | 220V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Бра |
| Кут розсіювання | 100° |
| Форма | Прямокутник |
| Цоколь | LED |
| Яскравість, Lm | 1000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴



