


Світильник підвісний конус світлодіодний KLOODI DECO PE-BONNY185 7W 3000K чорний
2 800 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PE-BONNY185 7W 3K BK
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник підвісний конус світлодіодний KLOODI DECO PE-BONNY185 7W 3000K чорний
Світильник підвісний KLOODI DECO PE-BONNY185 7W 3000K чорний - це стильне рішення для стельового освітлення. Він підходить для створення затишної атмосфери в різних приміщеннях завдяки своїй регульованій висоті. Підвісні світильники можуть бути будь-якої форми і розміру, що дозволяє використовувати їх для створення унікального освітлення.
Ключові переваги
- Регульована висота для оптимального освітлення.
- Створює візуальний акцент в інтер'єрі.
- Підходить для різних стилів оформлення.
- Енергоефективність завдяки світлодіодній технології.
Технічні параметри
- Температура: 3000К
- Напруга: 220V
- Потужність: 7W
- Кут розсіювання: 15°
- Кількість ламп: 1
- Яскравість: 420Lm
- Форма: Багатогранник, Конус
- Колір: Чорний
- Матеріал: Алюміній
- Ступінь захисту: IP20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KLOODI |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димування | Немає |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 7W |
| Напруження | 220V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кут розсіювання | 15° |
| Форма | Багатогранник, Конус |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | LED |
| Яскравість, Lm | 420 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴



