Люстра Spots 3, 3xGU10, золотий, арт. 26236
23 100 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 26236-3
Відправка з 02 червня 2026повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра SPOTS 3, арт. 26236 Золотий
Люстра SPOTS 3 - стильний підвісний світильник, який підходить для сучасних інтер’єрів. Модель має три споти, що дозволяють направити світло у потрібну зону. Дизайн личитиме для інтерʼєру у стилі лофт чи мінімалізм. Виготовлено з екологічно чистих матеріалів, безпечних для здоров’я.
Ключові переваги
- Лаконічний дизайн, що вписується в стилі лофт та мінімалізм.
- Поворотні механізми для регулювання напрямку світла.
- Виготовлено українськими майстрами з увагою до деталей.
- Ідеальне рішення для комерційних просторів, таких як студії та офіси.
- Чудовий вибір для невеликих приміщень.
Технічні параметри
- Матеріал: Алюміній, Сталь
- Доступні кольори: Білий, Золотий, Золотий/чорний, Коричневий, Чорний
- Цоколь: GU10
- Кількість ламп: 3 шт
- Напруга: 220 V
- Ступінь захисту: IP20
- Країна виробник: Україна

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PikArt |
| Країна виробник | Україна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| original_id | 26236-3 |
| Діаметр плафону | 6 см |
| Кріплення | Планка, діаметр – 10 см |
| Кількість ламп | 3 шт |
| Лампочка | До комплекту не входять |
| Матеріал | Алюміній/сталь |
| Напруження | 220 V |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Стиль | Скандинавський, Модерн |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип приміщення | Вітальня, Кабінет/офіс, Коридор, Ресторан/бар, Спальня |
| Колір | Золото |
| Цоколь | GU10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 100 ₴









