Підвісний світильник Spots 2, 2xGU10, золотий, арт. 26238
14 100 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 26238-5
Відправка з 02 червня 2026повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвіс SPOTS 2, арт. 26238 Золотий
Лаконічні сталеві споти - незамінний елемент сучасного інтер’єру. Це модель із 2 спотами світла, у наявності також модель підвісу SPOTS 3, що містить 3 плафони. Дизайн особливо личитиме як освітлення для інтерʼєру у стилі лофт чи мінімалізм.
Ключові переваги
- Сучасний дизайн, що підходить для стилю лофт та мінімалізм.
- Поворотні механізми для регулювання напрямку світла.
- Виготовлений з якісних матеріалів, що забезпечують довговічність.
- Екологічно чисті матеріали, безпечні для здоров’я.
- Можливість використання в невеликих приміщеннях.
Технічні параметри
- Матеріал: Алюміній, Сталь
- Доступні кольори: Білий, Золотий, Золотий/чорний, Коричневий, Чорний
- Кількість ламп: 2 шт
- Цоколь: GU10
- Напруга: 220 V
- Потужність: 2*60W
- Ступінь захисту: IP20
- Тип приміщення: Вітальня, Кабінет/офіс, Коридор, Ресторан/бар, Спальня
- Країна виробник: Україна

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PikArt |
| Країна виробник | Україна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Діаметр | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| original_id | 26238-5 |
| Діаметр плафону | 6 см |
| Кріплення | Планка, діаметр – 10 см |
| Кількість ламп | 2 шт |
| Лампочка | До комплекту не входять |
| Матеріал | Алюміній/сталь |
| Напруження | 220 V |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Потужність | 2*60W |
| Стиль | Скандинавський, Модерн |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип приміщення | Вітальня, Кабінет/офіс, Коридор, Ресторан/бар, Спальня |
| Колір | Золото |
| Цоколь | GU10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 100 ₴











