Стельова люстра 4Spots VSimple, 4xGU10, білий, арт. 23718
11 132 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 23718-1
Відправка з 02 червня 2026повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра стельова 4Spots VSimple, арт. 23718 Білий
Ідеальне рішення отримати максимум світла для вашого простору. Стельова люстра поєднує мінімалізм та практичність, підходить для приміщень з низькими стелями. Чотири світильники на одній планці дозволяють створити максимум світла, а поворотні механізми направляють світло в потрібну зону.
Ключові переваги
- Мінімалістичний дизайн, що легко комбінується з іншими світильниками.
- Чотири поворотні світильники для направлення світла.
- Виготовлена з якісних матеріалів: сталі та латуні.
- Доступна в кількох кольорах: білий, чорний, світла латунь.
- Надійність та довговічність завдяки захисному покриттю.
Технічні параметри
- Матеріал: Алюміній
- Покриття: Порошкова фарба
- Кількість ламп: 4 шт
- Цоколь: GU10
- Напруга: 220 V
- Ступінь захисту: IP20
- Стиль: Лофт, Модерн
- Країна виробник: Україна

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PikArt |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| original_id | 23718-1 |
| Діаметр плафону | 7 см |
| Кріплення | Планка, довжина 2 м |
| Кількість ламп | 4 шт. |
| Лампочка | До комплекту не входять |
| Матеріал | Алюміній |
| Напруження | 220 V |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Потужність | 4*60W |
| Серія | SPOT Collection |
| Стиль | Лофт, Модерн |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип приміщення | Вітальня, Кабінет/офіс, Коридор, Кухня, Ресторан/бар, Спальня |
| Цоколь | GU10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 132 ₴










