Настільна лампа Lo Fringe, 3xG9, світла латунь/чорний цепь, арт. 30846
8 200 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 30846-4
Відправка з 02 червня 2026повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа Lo Fringe, арт. 30846 Світла латунь/чорний Ланцюг
Елегантна настільна лампа Lo Fringe у вінтажному стилі стане вашим особистим таємним порталом у минуле. Лаконічний дизайн покликаний розкрити вашу фантазію декоратора, тож сміливо використовуйте світильник у коридорі, вітальні і навіть у ресторані. Світильник стане чудовим доповненням до антикварних меблів та квіткових мотивів у інтер’єрі стилю модерн.
Ключові переваги
- Вінтажний стиль, що додає шарму інтер'єру.
- Лаконічний дизайн для різних приміщень.
- Створює романтичний затишок.
- Чудово поєднується з антикварними меблями.
- Виготовлена з якісних матеріалів.
Технічні параметри
- Матеріал: Латунь, Сталь
- Діаметр плафону: 30 см
- Висота: 60 см
- Довжина дроту: 200 см
- Цоколь: G9
- Кількість ламп: 3 шт
- Напруга: 220 V
- Стиль: Модерн
- Тип приміщення: Вітальня, Кабінет/офіс, Коридор, Спальня
- Країна виробник: Україна



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PikArt |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| original_id | 30846-4 |
| Висота | 60 см |
| Довжина дроту | 200 см |
| Діаметр плафону | 30 см |
| Кількість ламп | 3 шт |
| Лампочка | До комплекту не входять |
| Матеріал | Латунь/Сталь |
| Модифікація | Бахрома, Ланцюг |
| Напруження | 220 V |
| Покриття | Лак, Порошкова фарба |
| Потужність | 3*15W |
| Стиль | Модерн |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип приміщення | Вітальня, Кабінет/офіс, Коридор, Кухня, Ресторан/бар, Спальня |
| Цоколь | G9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 200 ₴












